Privat Pallo

Blízke okolie

u nás sa určite nebudete nudiť

#

Múzeum Liptovskej dediny

Múzeum Liptovskej dediny sa nachádza približne 500 metrov od Privátu Pallo. Toto múzeum je reflexiou života ľudí a ich tradícií. Domy a budovy sú prenesené z viacerých dedín z oblasti Liptova ale aj Oravy, hlavne však zo zatopenej dedinky, ktorá sa kedysi nachádzala na mieste kde je dnešná vodná priehrada Liptovská Mara. Napríklad medzi také zaujímavé patrí škola z Valaskej Dubovej a taktiež dominantný gotický kostol Svätej Panny z Liptovskej Mary. V priebehu roka sa tu koná veľa zaujímavých akcií. Všetky expozície sú vhodné pre zdravotne postihnutých ľudí ako aj ľudí na vozíčku.
... ďaľšie podrobné informácie ...

#

Termálne kúpalisko Bešeňová

Termálne kúpalisko Bešeňová sa nachádza približne 20km od Privátu Pallo, kde môžete využiť aj nami poskytnutú zľavu 5%. Termálne kúpalisko Bešeňová ponúka nasledovné:

 • vonkajšie bazény s termálnou vodou
 • vnútorné bazény
 • uzdravovacie a skrášľovacie centrum
 • relaxačné centrum

... www.ginoparadise.sk ...
... besenova.aquapark.sk ...

#

Vodný park Tatralandia

Tento vodný park sa nachádza približne 20km od Privátu Pallo a ponúka široké spektrum služieb a atrakcií pre malých i väčších.

 • vonkajšie aj vnútorné bazény
 • tobogány a šmýkačky
 • uzdravovací raj a termálny svet
 • fitnes, aerobik, trampolíny, ping pong, futbal, detský kútik
 • prázdninová dedina
 • westernové mestečko
 • paintball
 • reštaurácie a bary

... ďaľšie podrobné informácie ...

#

Jaskyne

V oblasti Liptova sa nachádza viacero jaskýň:

 • Demänovská jaskyňa slobody
 • Demänovská ľadová jaskyňa
 • Važecká jaskyňa

... ďaľšie podrobné informácie ...

#

Kriváň – jeden z najvyšších vrchov Vysokých Tatier

Kriváň je jeden z najznámejších vrchov na Slovensku aj napriek tomu, že svojou výškou 2494m nie je najvyšší. Je to nádherný vrch a takpovediac je aj slovenským symbolom od 18-teho storočia. Môžete ho vidieť z nášho privátu Pallo a sa, že je vzdialený len niekoľko stoviek metrov.
... ďaľšie podrobné informácie ...

#

Vysoké Tatry a oblasť

Oblasť Vysokých Tatier sa nachádza v severnej časti Slovenska na hraniciach s Poľskom. Vysoké Tatry boli v roku 1949 vyhlásené za prvý slovenský národný park TANAP a neskôr v roku 1993 taktiež s poľskou časťou Tatier vyhlásené za biosférickú rezerváciu pod UNESCOM. Vysoké Tatry - pohorie, boli vytvorené pred 60 miliónmi rokov a ich terajší výzor je výsledkom aktivity ľadovca z pred 2 miliónov rokov. Takisto boli formované aj doliny, údolia a jazerá. V oblasti Vysokých Tatier je mnoho dediniek, mestečiek a miest s nádhernými pamiatkami a prírodnými krásami. Z týchto miest sú pravidelne organizované rôznorodé atraktívne výlety a možné destinácie pre turistov.
... www.vt.sk ...
... www.tatryportal.sk ...

#

Nízke Tatry a oblasť Jasná

Jasná sa nachádza v oblasti Nízkych Tatier približne 20km od Privátu Pallo. Je to najznámejšie a najpopulárnejšie lyžiarske stredisko na Slovensku. Počas zimnej sezóny ponúka široké množstvo aktivít medzi ktoré patrí hlavne lyžovanie, snowbording, bežkovanie, sánkovanie, voľný štýl a množstvo iných zaujímavých športov a relaxu. Pravdaže, Jasná je známa aj svojou letnou sezónou a v lete ponúka lanovku a výlety na rôzne štíty Nízkych Tatier, trampolíny, paragliding, skútre, prechádzky, zlaňovanie, paintball a oveľa viac.
... ďaľšie podrobné informácie ...

#

Raftovanie – rafting

Ktokoľvek, kto je tak trošku na extrémne a zaujímavé športy, rafting je to pravé. Raftovať môžete pár metrov od Privátu Pallo, na rieke Belá, ale aj na Váhu alebo si môžete vyskúšať kanoistický slalom v Liptovskom Mikuláši. Určite Vás to naplní a zanechá nezabudnuteľné zážitky.
... ďaľšie podrobné informácie ...

#

Iné športy a aktivity

Oblasť Vám ponúka nekonečné množstvo rôznych možných športov, aktivít a zábavy. Či chcete lyžovať, prechádzať sa, plávať, relaxovať alebo okúsiť extrémne športy a zábavné aktivity je len a len na Vás na čo sa dáte.

#
PARKOVANIE
v objekte zadarmo
#
WIFI internet
v celom objekte zadarmo
#
BICYKLE
požičovňa pre našich hostí
#
INFRASAUNA
7Eur / hodina / osoba