Privat Pallo

Vitajte na stránke našeho penziónu!

Nám záleží na Vašej spokojnosti a urobíme všetko čo bude v našich silách aby sme prispeli k Vašej nezabudnuteľnej dovolenke v Priváte Pallo.

#

GALÉRIA INTERIÉR

Pozrite si fotky interiéru, vybavenosti izieb, atď...

# viac
#

GALÉRIA EXTERIÉR

Pozrite si fotky exteriéru - záhradu, parkovisko, altánky, možnosti hrania a zábavy pre deti, trampolínu, ohnisko atď....

# viac
#

MAPA - KONTAKT

Sme Vám k dispozícii 24hod denne. Reagujeme rýchlo a seriózne.

# viac
#

REFERENCIE

Zistite čo o nás povedali....tí čo tu boli....

# viac
Služba
Služba

ŠPECIÁLNA ATRAKCIA

POŽIČOVŇA BYCIKLOV 5EUR/DEŇ

Môžete spoznávať krásy okolia na bicykli...

Ešte váhate, kde strávite Vašu dovolenku?

Ak patríte k aktívnym dovolenkárom, Liptov Vám môžeme vrele odporúčať. Nájdete tu širokú paletu atrakcií, turistické možnosti ako aj priestor na Váš oddych od rýchleho pracovného tempa. Naše rodinné ubytovanie na Liptove Vám prináša spriatelený web Mega ubytovanie na Slovensku. V komfortne vybavenom Private Pallo sme mali už mnoho spokojných hostí, ich hodnotenia si prečítate priamo v našej prezentácii, ktorú nájdete na stránke obce ubytovanie Pribylina. Staňte sa našim spokojným hosťom aj Vy, budeme sa tešiť na stretnutie s Vami v Private Pallo.

Vydajte sa do srdca turistického raja s nespočtom atrakcií pre voľný čas,

vyberte si ubytovanie Liptov. Históriu a ľudovú kultúru regiónu odhaľuje Múzeum liptovskej dediny, pri ktorom vás s otvorenou náručou privítajú útulné objekty zoskupené na webe ubytovanie v Pribyline. Najlepšie ceny a najširšiu ponuku ubytovacích zariadení zabezpečí napokon ako vždy domovská stránka www.hauzi.sk.

#
PARKOVANIE
v objekte zadarmo
#
WIFI internet
v celom objekte zadarmo
#
BICYKLE
požičovňa pre našich hostí
#
INFRASAUNA
7Eur / hodina / osoba